Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Новая Канадская Баптистская церковь Монреаля

Opening Hours

Monday

-

Tuesday

-

Wednesday

-

Thursday

-

Friday

-

Saturday

6:00 PM

Sunday

11:00 AM; 12:30 PM

Address & Contact

Our Address

1012 Ch Saint-Clare, Mont-Royal QC, Canada

GPS

45.50637, -73.646686

Telephone

Reviews

Leave a Review

Мне здесь нравится
Здесь гостеприимные
Здесь уважают другого
Ощутимое присутствие любви
Христианская атмосфера
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed

Comments 2

 1. Димитрій

  Вітаю вас брати та сестри, любов”ю Господа нашого Іісуса Христа.

  Мир вам.

  Дорогі брати та сестри, служінню потрібна фінансова допомога на ремонт приміщеня, для проведення зібрань. Будемо вдячнві за будь яку суму, вами пожертвовану. Навіть невеликі кошти, зроблять свою справу. Прочитайте будь ласка ввесь текст.

  Наше Християнське місіонерське служіння проходить на території невеликої громади неподалік від Чорнобильської АЕС, в Поліському регіоні. На самому початку війни, як що точніше то 25 лютого, наш населений пункт був окупований російськими військами. На протязі більше 30 днів, до самого звільнення ми прожили без електрики, звязку та майже без їжі, але не полишили свого служіння – проповіді Слова Божого та молитов.
  Після звільнення раділи як діти, але радість наша була не довгою. Наша місія втратила приміщення в якому проходили служіння для дорослих, підлітків та дітей. Разом з приміщенням втратили побутову техніку, відео апаратуру, меблі та християнську літературу. Ще маеться невелика надія на повернення – все в руках Божих.

  Наразі місія немае приміщення для проведення служіння. В моему помешкані є невелика кімната яку моя сім”я не використовуе для проживання, але в ній потрібно зробити  ремонт. Не то що ремонт – кімнату потрібно привести до ладу, облицювати стіни ДВП, пофарбувати, провести єлектрику то що. В зв”язку з тим що в нашому регіоні на разі дуже складно з працевлаштуванням,багато підприемст закриті, або взагали зарграбовані та зруйновані, тих коштів що я заробляю на підробітках, нам з дружиною вистачае тільки на харчі. Змоги підготувати приміщеня до холодів в мене нема. Поки тепло, проповідуемо на подвір”ї нашого помешкання людям які приходять та привозимо і роздаемо харчові набори, які вдаеться випросити в навколишніх церквах, тому що постійної підтримки навіть в цих нагальних потребах немаемо. Церква яка нас благословляла та підтримувала в служінні довгий час за що ми безмежно вдячні, в зв”язку з війною знаходиться в скрутному фінансовому стані, тому надати відчутну допомогу не взмозі.

  Тому я вирішив звернутись до небайдужих братів та сестер.
  Щоб не було втрачене служіння,
  щоб праця наша на Ниві Божій не пропала за дарма,
  щоб Слово Боже ширилось,
  щоб той світильник який Господь засвітив в цьому селищі для людей які не знали Його не згас – допоможіть.

  Навіть невеликі, на перший погляд, кошти зможуть допомогти ділу Божому та підтримати служіння.

  5167 4901 4304 3686
  Ощадбанк України

  5375 4114 1744 9845
  МоноБанк

  Молимося за всіх вас.

  З повагою та любов”ю –  служителі Божі – брат Діма, та сестра Таня.

  Божих благословінь всім вам та вашим родинам.

 2. Good for everyone. We have visas under the CUAET program. Maybe someone will provide contacts. Or someone will give information about themselves. We are a religious family, so we are also looking for contacts of evangelical churches. We will be grateful for any information.
  Всім добра. Маємо візи по програмі CUAET. Може хто подасть контакти. Або хтось обізветься. Ми віруюча родина, тому шукаємо теж контакти церков євангельських. Будемо вдячні за будь-яку інформацію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

Ask a Question