Radius: Off
Radius:
km Set radius for geolocation
Search

Коротке віросповідання

(розроблене на основі віросповідання Всеукраїнського Об’єднання Церков Євангельських Християн-Баптистів)

А Господа Христа святіть у ваших серцях, і завжди готовими будьте на відповідь кожному, хто в вас запитає рахунку про надію, що в вас, із лагідністю та зо страхом.1 Петра 3:15.

         Священне Писання
Ми віримо, що канонічні книги Біблії (66 книг) становлять богонатхненне у всіх частинах Слово Боже, непогрішиме й непомильне в тексті оригіналу (Івана. 17:17; 2 Петра 1:19-21). Бог надихав людей записувати дане їм об’явлення, використовуючи різні особисті риси кожного з них. Таким чином Біблія є вищим і єдиним записаним відкриттям Бога про
Себе, про спасіння і про практичне життя та поведінку (2Тимофія 3:16).

          Бог
Ми віримо, що існує тільки один живий, істинний і вічний Бог, який виявив Себе в єдиній Трійці – Отець, Син і Святий Дух, де троє у Своєму єстві й властивостях досконалі, вічні, рівні й нероздільні так, що Отець – Бог, Син – Бог, Дух Святий – Бог, але не три Боги, а один Бог (Повторення Закону 6:4; Ісаї 44:6; 1 Івана 5:7; Матвія 28:19).
Бог Отець ­ніким не створений, не народжений (Повторення Закону 4:35; Ефесян 4,6). Він є неосяжна, нодосяжна, духовна, самоіснуюча, самодостатня й вічносутня особистість, Яка є всюдиприсутньою, всезнаючою, всемогутньою, незмінною й святістою. Бог Отець також є правдивою любов’ю, яку Він доказав, віддавши Свого Сина для відкуплення людей від їхніх гріхів (Івана 3:16; Римлян 16:20; Колосян 1:15, 18-20).
Бог Син не створений, але Він втілився в людину через непорочне зачаття від Духа Святого й народження від Діви Марії. Він був істинним Богом і істинною людиною. Він має всі атрибути Бога й повне єство людини. Ісус Христос прожив абсолютно безгрішне життя, добровільно вмер на хресті за гріхи людей, тілесно воскрес і вознісся, сівши праворуч Отця. Ісус Христос є єдиним Заступником і Посередником між Богом і людиною. (Римлян 9:5; 1 Івана 5:20; Євреїв 1:3-10; Івана 1:1-14; Колосян 1:16; Филип’ян 2:6-11; Галатам 4:4; 1 Івана 2:1-2).
Бог Дух Святий ­не створений, не народжений, але виходящий (Дії 5:3-4; Івана 14:26). Він має всі атрибути особи й Божества, включаючи інтелект, почуття, волю, вічність, всюдиприсутність, всезнання, всемогутність, істину й т.д. Він проявляє Себе в творінні, втіленні, відкупленні, відродженні, воскресінні мертвих та ін. (Ефесян 4:30; Римлян 15:19; 1 Коринтян 2:10; Псалом 103:30). Він творить Церкву, прийшовши від Отця через Ісуса Христа; виявляє світові про гріх, прославляє Христа й змінює віруючих, у яких Він вселяється в день особистого прийняття ними відкуплення, запечатуючи їх Собою (Івана 15:26; Івана 16:7; Дії 1:8; 1 Коринтян 12:13; Ефесян 1:13).

Opening Hours

Monday

-

Tuesday

-

Wednesday

7:00 – 9:00 молитвенное служение

Thursday

-

Friday

-

Saturday

-

Sunday

10:00am воскресняя школа, 11:00am утрення служба, 6:00pm вечерняя служба

Our Useful Features & Services

Украинское Объединение в США

Украинское Объединение в США

Церковь

Церковь

Additional Information

Description

Источник:

Reviews

Leave a Review

Мне здесь нравится
Здесь гостеприимные
Здесь уважают другого
Ощутимое присутствие любви
Христианская атмосфера
Publishing ...
Your rating has been successfully sent
Please fill out all fields
Captcha check failed

Comments 0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked

Ask a Question